OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

3:2

(1:1, 1:0, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

  • Data:

    13.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    920

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:00 EQ

Rzeszutko Jarosław Jeziorski Bartłomiej

1:1 18:57 EQ

Glenn Ryan Zatko Miroslav

2:1 32:07 EQ

Kogut Patryk Seed Jason, Galant Radosław

3:1 49:51 EQ

Komorski Filip Dupuy Jean, Wronka Patryk

3:2 56:46 -1

Sherbatov Eliezer Glenn Ryan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:43 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
16:36 Kotlorz Michał GKS Tychy 2 Atak kolanem
23:36 Malicki Patryk Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:36 Dupuy Jean GKS Tychy 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:36 Novajovsky Peter GKS Tychy 5 Atak kolanem
23:36 Novajovsky Peter GKS Tychy 20 Atak kolanem
24:05 Marzec Szymon GKS Tychy 2 Atak łokciem
42:40 Wronka Patryk GKS Tychy 2 Uderzenie kijem
44:02 Kotlorz Michał GKS Tychy 2 Wysoki kij
44:37 Helenius Jere Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:28 Ciura Bartosz GKS Tychy 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:28 Garshin Semen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
55:13 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 24 22 2 91
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Havlik Ladislav 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 0 0 25
5 Komorski Filip 1 0 1 0
39 Dupuy Jean 0 1 1 2
95 Wronka Patryk 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Seed Jason 0 1 1 0
87 Kotlorz Michał 0 0 0 4
68 Kogut Patryk 1 0 1 0
24 Galant Radosław 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 2
8 Szczechura Alexander 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
9 Mroczkowski Christian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
17 Krzyżek Jan 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 1 0 1 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 1 1 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 59:45 29 26 3 89
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 1 1 2
47 Glenn Ryan 1 1 2 0
10 Helenius Jere 0 0 0 2
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 2
13 Sherbatov Eliezer 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2