Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    5:2 (3:0, 1:0, 1:2)

  • Data:

    25.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

    Magdalena Jabłońska

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Cieśla, Patryk Roemish

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:26 EQ

Rduch Zuzanna Szymik Dominika, Szymura Weronika

2:0 12:10 EQ

Karbowniczak Julia

3:0 18:45 EQ

Szymik Dominika Postel Zofia

4:0 37:35 EQ

Kierc Wiktoria Marchewka Martyna

5:0 55:30 +1

Szymura Weronika Rostalska Karolina

5:1 57:40 EQ

Figiel Magdalena

5:2 58:08 EQ

Wencel Nikola Szafarczyk Zuzanna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:30 Klimecka Sandra Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
28:47 Marchewka Martyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:58 Secemska Katarzyna Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:35 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:10 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 34 32 2 94
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 1 1 2
17 Postel Zofia 0 1 1 0
25 Szymura Weronika 1 1 2 0
8 Szymik Dominika 1 1 2 0
18 Rduch Zuzanna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bodzioch Anita 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 1 1 2
29 Kierc Wiktoria 1 0 1 0
20 Karbowniczak Julia 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 20:00 10 7 3 70
36 Kobiela Alicja 40:00 20 18 2 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 1 0 1 0
78 Bula Amelia 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0
12 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Secemska Katarzyna 0 0 0 2
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 1 1 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Klimecka Sandra 0 0 0 2