Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Wynik:

    3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

  • Data:

    20.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Sędzia główny:

    Wojciech Fus, Filip Dudek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:02 EQ

Solorz Martyna Hajduk Ewelina

2:0 18:30 EQ

Baran Karolina

2:1 36:44 EQ

Zieja Zuzanna

3:1 41:36 EQ

Hajduk Ewelina Solorz Martyna

3:2 55:20 EQ

Mroszczak Magdalena Szopińska Adrianna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
27:49 Zamarlik Anna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:50 Czaja Weronika MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:25 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 2 0 2 0
22 Stolarz Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 0
23 Baran Karolina 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 2
69 Hajduk Ewelina 1 1 2 0
72 Szeląg Daniela 0 0 0 0
67 Solorz Martyna 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 3 0 3 0
1 Jordan Jessica 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Czaja Weronika 0 0 0 2
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 1 0 1 0
17 Szopińska Adrianna 0 1 1 0
22 Leśniowska Agata 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
79 Nosal Małgorzata 0 0 0 0
39 Podlipni Anna 0 0 0 0
7 Kowalczyk Dominika 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 0
8 Zamarlik Anna 0 0 0 2
87 Firek Amelia 0 0 0 0
21 Węgrzyniak Amelia 0 0 0 0
95 Szlachtowska Milena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Maciaszek Amelia 0 0 0 0
15 Rokicka Olga 0 0 0 0
2 Zieja Zuzanna 1 0 1 0
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
90 Czubiak Krystyna 0 0 0 0