Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (JR)

  • Trener MKS Cracovia (JR):

    Dominik Salamon

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:40

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek, Wojciech Fus

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:34 EQ

Napiórkowski Patryk

0:2 28:54 EQ

Shirokov Timofei

0:3 31:48 EQ

Schafer Eryk Kurnicki Oliwier

1:3 32:21 +1

Rogos Mateusz Shatilov Nikita, Jaracz Michał

1:4 34:46 EQ

Mularczyk Jakub Shirokov Timofei

1:5 47:46 EQ

Walczak Jan Bajwenko Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:53 Gołębiewski Michał MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:19 Rogos Mateusz MKS Cracovia (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:01 Gołębiewski Michał MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:34 Skrzek Wiktor MKS Cracovia (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Cracovia (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Szczepanik Jacek 60:00 63 58 5 92
2 Rospond Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jaracz Michał 0 1 1 0
19 Surma Olaf 0 0 0 0
17 Yastrabau Kiryl 0 0 0 0
9 Rogos Mateusz 1 0 1 2
13 Shatilov Nikita 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
18 Wróbel Marlon 0 0 0 0
15 Kuzak II Marcin 0 0 0 0
20 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0
11 Skrzek Wiktor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Adamczyk Oskar 0 0 0 0
21 Tomal Miłosz 0 0 0 0
23 Tynka Dawid 0 0 0 0
16 Gorczyca II Sebastian 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 60:00 15 14 1 93
30 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 0 1 1 0
5 Łapczyński Jan 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 0 0 0 0
11 Walczak Jan 1 0 1 0
81 Lewy Jeremi 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
76 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0
71 Shirokov Timofei 1 1 2 0
73 Mularczyk Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Schafer Eryk 1 0 1 0
13 Kurnicki Oliwier 0 1 1 0
74 Piskalski Konrad 0 0 0 0
19 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
87 Suski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Kowalski Adam 0 0 0 0
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
7 Napiórkowski Patryk 1 0 1 0
14 Gołębiewski Michał 0 0 0 4
59 Zberek Karol 0 0 0 0