Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JR)

  • Trener MOSM Tychy (JR):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    4:7 (2:2, 2:2, 0:3)

  • Data:

    13.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:39 EQ

Krzyżek Jan Ubowski Mateusz, Kviatkouski Yakub

1:1 04:10 EQ

Senkevich Artur Nowak Michał, Gavrilov Denis

2:1 07:56 EQ

Siekierka Mateusz Kulpecki Kacper

2:2 16:56 EQ

Blanik Jakub Chabior II Adrian, Baran Karol

2:3 28:04 EQ

Chabior II Adrian Blanik Jakub, Dubinin Andrei

2:4 29:18 EQ

Yerassov Vasiliy Senkevich Artsiom, Senkevich Artur

3:4 30:43 +1

Kviatkouski Yakub Krzyżek Jan, Kula Patryk

4:4 32:00 EQ

Kucharski Szymon Ratajczak Igor, Mużelak Kacper

4:5 41:54 EQ

Yerassov Vasiliy Senkevich Artsiom

4:6 50:29 EQ

Chabior II Adrian Blanik Jakub, Dubinin Andrei

4:7 58:53 EQ

Yerassov Vasiliy Senkevich Artur, Nowak Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:40 Blanik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zahaczenie
20:29 Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:06 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:30 Ubowski Mateusz MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:46 Ubowski Mateusz MOSM Tychy (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MOSM Tychy (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 60:00 32 25 7 78
1 Blach Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 1 1 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 1 1 4
22 Krzyżek Jan 1 1 2 0
19 Bunko Maksim 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 1 0 1 0
88 Ratajczak Igor 0 1 1 0
10 Mużelak Kacper 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kviatkouski Yakub 1 1 2 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 1 1 0
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
3 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Siekierka Mateusz 1 0 1 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 60:00 29 25 4 86
34 Ciućka Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Opiłka Kacper 0 0 0 2
15 Baran Karol 0 1 1 0
17 Blanik Jakub 1 2 3 2
8 Dubinin Andrei 0 2 2 0
7 Chabior II Adrian 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gavrilov Denis 0 1 1 0
19 Nowak Michał 0 2 2 0
10 Yerassov Vasiliy 3 0 3 0
12 Senkevich Artur 1 2 3 0
18 Senkevich Artsiom 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wilk Jakub 0 0 0 0
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 2
79 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
20 Tumidalski Oliwer 0 0 0 0
21 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0