Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (JM)

  • Trener MKS Cracovia (JM):

    Dominik Salamon

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (JM)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (JM):

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

  • Data:

    20.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:05

  • Sędzia główny:

    Filip Dudek, Wojciech Fus

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:55 EQ

Shatilov Nikita Wróbel Marlon

1:1 10:18 +1

Sarniak Karol Jarczyk Krzysztof, Malasiński Kacper

1:2 18:43 EQ

Trzebunia Jakub Jarczyk Krzysztof, Sarniak Karol

1:3 55:34 EQ

Trzebunia Jakub Szlembarski Dominik, Jarczyk Krzysztof

1:4 57:09 EQ

Malasiński Kacper Jarczyk Krzysztof, Szlembarski Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:32 Kapa Damian MKS Cracovia (JM) 2 Zahaczenie
21:33 Pudzisz Marcin MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 2 Zahaczenie
33:56 Kozioł Wojciech MKS Cracovia (JM) 2 Zahaczenie
35:01 Surma Olaf MKS Cracovia (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:24 Kiełbicki Szymon MKS Cracovia (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:09 Kapa Damian MKS Cracovia (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:37 Kapa Damian MKS Cracovia (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:37 Worwa Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MKS Cracovia (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Rospond Michał 60:00 4 0 4 0
22 Parcz Bartłomiej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kapa Damian 0 0 0 6
16 Gorczyca II Sebastian 0 0 0 0
17 Shatilov Nikita 1 0 1 0
11 Kiełbicki Szymon 0 0 0 2
15 Kuzak II Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Surma Olaf 0 0 0 2
20 Sobczyk Borys 0 0 0 0
9 Sobesto Arkadiusz 0 0 0 0
8 Kozioł Wojciech 0 0 0 2
21 Tynka Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wróbel Marlon 0 1 1 0
7 Skrzek Wiktor 0 0 0 0
23 Bieniek Benedykt 0 0 0 0
12 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Adamczyk Oskar 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Klimowski Szymon 28:05 0 0 0 0
72 Zając Kacper 31:55 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sarniak Karol 1 1 2 0
16 Szlembarski Dominik 0 2 2 0
23 Malasiński Kacper 1 1 2 0
17 Trzebunia Jakub 2 0 2 0
10 Jarczyk Krzysztof 0 4 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sulka Patryk 0 0 0 0
59 Nykaza Daniel 0 0 0 0
86 Worwa Kacper 0 0 0 2
55 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
87 Leja Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Słowakiewicz Tadeusz 0 0 0 0
13 Bury Piotr 0 0 0 0
91 Luberda Kacper 0 0 0 0
22 Pudzisz Marcin 0 0 0 2
11 Sokół Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0