Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    MOSM Tychy (JM)

  • Trener MOSM Tychy (JM):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    5:3 (1:0, 1:3, 3:0)

  • Data:

    05.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:00

  • Sędzia główny:

    , Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Filip Gzik

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:57 EQ

Gurzyński Szymon

2:0 22:57 EQ

Wawrzkiewicz Dawid Łoza Jakub

2:1 27:25 EQ

Kowalik Konrad Augustyniak Marek

2:2 27:50 EQ

Kucharski Szymon Ratajczak Igor

2:3 37:09 +1

Grzegorczyk Adam Sobecki Karol

3:3 44:01 -1

Spyrka Bartłomiej

4:3 57:46 +1

Spyrka Bartłomiej

5:3 59:30 EN

Stępień Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:55 Zając Wojciech KH Polonia Bytom (JM) 2 Atak łokciem
23:19 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JM) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
23:19 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
32:46 Labiński Jerzy MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:25 Zając Wojciech KH Polonia Bytom (JM) 5 Kłucie końcem kija
34:25 Zając Wojciech KH Polonia Bytom (JM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
41:55 Malinowski Mateusz MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:13 Jung Samuel KH Polonia Bytom (JM) 2 Zahaczenie
43:43 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
43:43 Labiński Jerzy MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:36 Pawlik Paweł KH Polonia Bytom (JM) 2 Atak kolanem
49:03 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JM) 2 Opóźnianie gry
57:09 Hanzel Patryk MOSM Tychy (JM) 2 Zahaczenie

Składy

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Gauvin Antoni 60:00 24 21 3 87
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Stępień Jan 1 0 1 0
5 Włodara Olaf 0 0 0 0
14 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 1 0 1 2
19 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
18 Pawlik Paweł 0 0 0 2
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
10 Zając Wojciech 0 0 0 27
13 Spyrka Bartłomiej 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szlomski Marcin 0 0 0 0
6 Łoza Jakub 0 1 1 0
21 Wawrzkiewicz Dawid 1 0 1 14
7 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
16 Chodak Andrzej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Mróz Jakub 0 0 0 0
11 Jung Samuel 0 0 0 2

MOSM Tychy (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 59:10 38 34 4 89
27 Łącki Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grzegorczyk Adam 1 0 1 0
11 Sobecki Karol 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 1 0 1 0
88 Ratajczak Igor 0 1 1 0
74 Augustyniak Marek 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 1 0 1 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 2
6 Labiński Jerzy 0 0 0 4
66 Hanzel Patryk 0 0 0 2
22 Drabik Rafał 0 0 0 0