Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Wynik:

    3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

  • Data:

    2017-01-22

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Przemysław Gabryszak

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 23:32 EQ

Nasca Phillip Kastel-Dahl Adrian

1:1 34:48 EQ

Vosatko Lubomir Tabacek Peter

2:1 40:14 EQ

Tabacek Peter Bezuska Peter

3:1 40:33 EQ

Kysela Daniel Kowalówka Sebastian, Haas Radim

3:2 47:19 +1

Kastel-Dahl Adrian Nasca Phillip, Gościński Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:52 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
12:23 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Atak łokciem
16:27 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:32 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
24:36 Szewczyk Maciej KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
25:12 Haas Radim KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:31 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
42:29 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika
45:20 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:04 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
53:35 Piotrowicz Damian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 33 31 2 93
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
22 Vosatko Lubomir 1 0 1 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 2
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
91 Kysela Daniel 1 0 1 4
55 Tabacek Peter 1 1 2 0
16 Haas Radim 0 1 1 2
82 Kasperlik Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 2
79 Saur Jakub 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
38 Hatłas Marcel 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Witkowski Tomasz 58:47 28 25 3 89
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 0 0 2
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 2
12 Polodna Petr 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 2
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 1 1 2 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 1 2 0
11 Gościński Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0
1.19