Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Piotr Sarnik

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Wynik:

    0:11 (0:3, 0:3, 0:5)

  • Data:

    2017-01-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    22:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Adamoszek, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:24 R

Skutchan Adam Steber Jan, Polodna Petr

0:2 09:35 +1

Skutchan Adam Polodna Petr, Steber Jan

0:3 16:53 R

Kastel-Dahl Adrian Nasca Phillip, Gościński Mateusz

0:4 32:30 +1

Gościński Mateusz Josepher Zachary, Nasca Phillip

0:5 35:47 R

Gościński Mateusz Gościński Mateusz, Kastel-Dahl Adrian

0:6 38:19 R

Rompkowski Maciej Pesta Filip, Strużyk Mateusz

0:7 41:44 R

Nasca Phillip Dolny Kamil, Gościński Mateusz

0:8 45:55 R

Marzec Szymon Wrycza Wojciech, Różycki Kacper

0:9 47:57 R

Nowak Arkadiusz Steber Jan

0:10 50:42 R

Wrycza Wojciech Marzec Szymon, Dolny Kamil

0:11 54:18 +1

Lehmann Oskar Dolny Kamil, Kastel-Dahl Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:36 Zieliński Mateusz SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Atak łokciem
11:59 Wałęga Kamil SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
22:10 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:43 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
25:24 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:17 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
30:52 Sołtys Jan SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zahaczenie
35:59 Anklewicz Maciej SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Rzucenie na bandę
46:26 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:15 Zygmunt Paweł SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Inne
52:27 Kamieniecki Kacper SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
59:02 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Karol 00:00 0 0 0 0
25 Prokop Oskar 60:00 38 27 11 71

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 2
16 Gogoc Patryk 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 2
10 Filip Kamil 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bizacki Olaf 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 2
13 Rybak Michał 0 0 0 0
11 Śmieszek Bruno 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kamieniecki Kacper 0 0 0 2
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 0
21 Wałęga Kamil 0 0 0 2
18 Sołtys Jan 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Malczewski Daniel 0 0 0 0
5 Gruszczyk Konrad 0 0 0 0
7 Wróbel Marcin 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Witkowski Tomasz 40:00 12 12 0 100
35 Kieler Michał 20:00 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 1 1 0
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 2 0 2 0
12 Polodna Petr 0 2 2 0
24 Steber Jan 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 4
97 Nowak Arkadiusz 1 0 1 0
88 Nasca Phillip 1 2 3 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 2 3 0
11 Gościński Mateusz 2 3 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 3 3 0
3 Lehmann Oskar 1 0 1 4
40 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
15 Rompkowski Maciej 1 0 1 2
93 Pesta Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 1 1 2 0
80 Różycki Kacper 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 1 1 2 2
1.7