OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Michał Krokosz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    2:7 (1:2, 1:1, 0:4)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Majta, Michał Żak

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:12 EQ

Niedźwiecki Kacper Drozd–N. Stanisław

0:2 12:07 -1

Smal Igor

1:2 12:46 +1

Ciepielewski Piotr Stacherski Wiktor, Drustinac Adrian

1:3 22:24 EQ

Bandarenka Dzmitry Wala Jakub, Niedźwiecki Kacper

2:3 32:57 EQ

Stacherski Wiktor Ciepielewski Piotr

2:4 41:54 EQ

Wala Jakub Drąg Daniel

2:5 51:12 EQ

Wołoszyk Bartosz Golovchanskiy Maksim, Smal Igor

2:6 53:28 +1

Drąg Daniel Wołoszyk Bartosz, Smal Igor

2:7 59:03 EQ

Ananiew Filip Trzebiatowski Wiktor, Fruczek Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:19 Król Kacper MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:40 Trzebiatowski Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:31 Ananiew Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem
20:00 - MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Kara mniejsza techniczna
26:39 Naróg Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem
35:05 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Przeszkadzanie
43:43 Naróg Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Trzymanie
53:04 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
55:42 Olszewski Patryk MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:42 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 60:00 38 31 7 81
30 Świerczyna Patryk 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
27 Kowolik Igor 0 0 0 0
23 Pohl Patryk 0 0 0 0
4 Kvas Vitalii 0 0 0 0
9 Ksiondz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 0
48 Król Kacper 0 0 0 2
69 Stacherski Wiktor 1 1 2 0
25 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
10 Tsyran Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Moś Karol 0 0 0 0
81 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
97 Drustinac Adrian 0 1 1 0
51 Olszewski Patryk 0 0 0 2
71 Janiszewski Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Ciepielewski Piotr 1 1 2 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 28 26 2 92
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 0 0 0 4
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
15 Smal Igor 1 2 3 0
18 Wołoszyk Bartosz 1 1 2 0
20 Golovchanskiy Maksim 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 1 1 2 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 1 1 2 4
10 Drozd–N. Stanisław 0 1 1 0
88 Bandarenka Dzmitry 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
21 Drąg Daniel 1 1 2 0
84 Fruczek Kacper 0 1 1 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Ananiew Filip 1 0 1 2
50 Trzebiatowski Wiktor 0 1 1 2