OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Michał Krokosz

  • Wynik:

    1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

  • Data:

    06.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    12:55

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Michał Żak

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 55:56 +1

Szymik Daniel Proczek Michał, Wicher Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:05 Faska Adam KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
02:28 Wawrzkiewicz Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
07:28 Stacherski Wiktor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
07:28 Ksiondz Oliwier MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
23:30 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:46 Wawrzkiewicz Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Wysoki kij
55:49 Stacherski Wiktor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
57:10 Faska Adam KH Polonia Bytom (JR) 2 Opóźnianie gry

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 19 19 0 100
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Proczek Michał 0 1 1 0
20 Faska Adam 0 0 0 4
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
12 Wawrzkiewicz Mateusz 0 0 0 4
16 Wicher Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Klimanek Paweł 0 0 0 0
15 Mila Kacper 0 0 0 0
18 Szymik Daniel 1 0 1 0
17 Ustynov Maksym 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Łukawski Kacper 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
29 Orlik Adrian 0 0 0 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Gurzyński Szymon 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 60:00 37 36 1 97
22 Ciepielewski Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
27 Kowolik Igor 0 0 0 0
23 Pohl Patryk 0 0 0 0
4 Kvas Vitalii 0 0 0 0
9 Ksiondz Oliwier 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 0
48 Król Kacper 0 0 0 0
69 Stacherski Wiktor 0 0 0 4
25 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
10 Tsyran Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
97 Drustinac Adrian 0 0 0 0
71 Janiszewski Patryk 0 0 0 0