Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Piotr Sarnik

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    0:12 (0:5, 0:3, 0:4)

  • Data:

    2017-01-15

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kogut, Patryk Puławski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:54 R

Kalinowski Michał Mikhailau Uladzimir, Dołęga Jarosław

0:2 03:53 R

Trakhanov Denis Mikhailau Uladzimir, Kalinowski Michał

0:3 09:21 R

Dołęga Jarosław Kalinowski Michał, Trakhanov Denis

0:4 15:43 R

Kalinowski Michał Trakhanov Denis, Dołęga Jarosław

0:5 18:29 R

Fraszko Bartosz Mogila Artem, Kukushkin Siergiej

0:6 24:53 R

Fraszko Bartosz Mogila Artem, Kukushkin Siergiej

0:7 33:09 R

Mikhailau Uladzimir Skólmowski Bartosz, Kalinowski Michał

0:8 37:55 R

Fraszko Bartosz Mogila Artem, Kourakh Artur

0:9 51:25 R

Ćwikła Rafał Podsiadło Łukasz

0:10 52:29 R

Kukushkin Siergiej Mogila Artem, Zhylinski Yauhen

0:11 53:52 R

Trakhanov Denis Kalinowski Michał, Dołęga Jarosław

0:12 56:08 R

Kalinowski Michał Trakhanov Denis, Dołęga Jarosław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
35:32 Bizacki Olaf SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
40:24 Krężołek Patryk SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Wysoki kij
43:14 Podlipni Rafał SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:45 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Karol 40:00 38 31 7 81
25 Prokop Oskar 20:00 17 12 5 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
5 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
17 Podlipni Rafał 0 0 0 2
24 Sroka Ivo 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bizacki Olaf 0 0 0 2
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
11 Śmieszek Bruno 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Malczewski Daniel 0 0 0 0
16 Gruszczyk Konrad 0 0 0 0
21 Wałęga Kamil 0 0 0 0
6 Worwa Jakub 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 16 16 0 100
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 1 1 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 3 0 3 0
7 Kukushkin Siergiej 1 2 3 0
92 Mogila Artem 0 4 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 2 3 5 0
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
19 Kalinowski Michał 3 4 7 0
23 Mikhailau Uladzimir 1 2 3 0
29 Dołęga Jarosław 1 4 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 1 1 0
90 Kourakh Artur 0 1 1 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 1 0 1 2
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.7