OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Michał Krokosz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    2:9 (1:3, 0:4, 1:2)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:20 EQ

Wicher Sebastian Dworaźny Mateusz

0:2 04:39 EQ

Szymik Daniel Wawrzkiewicz Mateusz, Wicher Sebastian

0:3 18:46 EQ

Wicher Sebastian Cuber Klaudiusz

1:3 19:18 EQ

Kowolik Igor

1:4 33:43 +1

Wicher Sebastian Wawrzkiewicz Mateusz

1:5 34:28 EQ

Zając Bartosz Szymik Daniel

1:6 37:15 EQ

Zając Bartosz Ustynov Maksym

1:7 39:42 EQ

Ustynov Maksym Cuber Klaudiusz

1:8 48:49 PS

Wicher Sebastian

1:9 48:58 EQ

Zając Bartosz Szymik Daniel

2:9 51:02 EQ

Stacherski Wiktor Fabiańczyk Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:50 Ustynov Maksym KH Polonia Bytom (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
13:57 - KH Polonia Bytom (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:27 Milewski Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:55 Ustynov Maksym KH Polonia Bytom (JR) 2 Wysoki kij
31:37 Baisarovych Volodym. MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:58 Fabiańczyk Maciej MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:49 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świerczyna Patryk 60:00 40 31 9 77
8 Tsyran Ivan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 0
48 Król Kacper 0 0 0 0
77 Stacherski Wiktor 1 0 1 0
23 Pohl Patryk 0 0 0 0
87 Miłek Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Baisarovych Volodym. 0 0 0 2
27 Kowolik Igor 1 0 1 0
18 Moś Karol 0 0 0 0
78 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
99 Olszewski Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Fabiańczyk Maciej 0 1 1 2
7 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 0
69 Kułak Marcin 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 40:00 23 22 1 95
30 Wieczorek III Łukasz 20:00 10 9 1 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 0 2 2 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
29 Orlik Adrian 0 0 0 0
12 Wawrzkiewicz Mateusz 0 2 2 0
15 Mila Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 1 1 0
19 Zając Bartosz 3 0 3 0
18 Szymik Daniel 1 2 3 0
17 Ustynov Maksym 1 1 2 4
16 Wicher Sebastian 4 1 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Klimanek Paweł 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 2
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0