OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Michał Krokosz

  • Wynik:

    8:3 (2:0, 3:1, 3:2)

  • Data:

    14.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Łukasz Wierucki

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:09 -1

Liśkiewicz Bartosz Bandarenka Dzmitry, Wołoszyk Bartosz

2:0 15:22 EQ

Naróg Michał Dąbkowski Damian

3:0 23:14 +1

Bandarenka Dzmitry Wala Jakub

4:0 27:11 EQ

Naróg Michał Drąg Daniel

4:1 35:37 +1

Ciepielewski Piotr Stryzhanok Yauheniy

5:1 39:19 +1

Bandarenka Dzmitry Wołoszyk Bartosz, Naróg Michał

5:2 40:23 +1

Miłek Bartosz Stacherski Wiktor

6:2 42:21 EQ

Wołoszyk Bartosz Zhurauski Artsiom, Naróg Michał

7:2 50:42 EQ

Wołoszyk Bartosz

8:2 51:31 EQ

Bandarenka Dzmitry

8:3 58:13 +1

Pohl Patryk Stacherski Wiktor, Ciepielewski Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:19 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
07:40 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Zahaczenie
09:02 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:08 Fabiańczyk Maciej MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
22:13 Król Kacper MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
25:02 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:24 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem
33:47 Trzebiatowski Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:34 Fruczek Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Trzymanie
36:31 Bandarenka Dzmitry GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Trzymanie
38:02 Miłek Bartosz MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Wysoki kij
39:33 Wenz Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:45 Naróg Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Rzucenie na bandę
44:45 Naróg Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:16 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
52:31 Kułak Marcin MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
52:56 Miłek Bartosz MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
55:52 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:56 Trzebiatowski Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:41 Baranouski Aliaksei GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Opóźnianie gry

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 43:29 25 23 2 92
1 Szczepkowski Mikołaj 16:31 6 5 1 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 2 2 4 12
8 Zhurauski Artsiom 0 1 1 2
88 Bandarenka Dzmitry 3 1 4 2
18 Wołoszyk Bartosz 2 2 4 0
20 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 1 1 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 2
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 1 0 1 0
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 2
21 Drąg Daniel 0 1 1 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 4
5 Laskowski Adam 0 0 0 0
22 Dąbkowski Damian 0 1 1 0

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świerczyna Patryk 60:00 37 29 8 78
18 Moś Karol 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
48 Król Kacper 0 0 0 2
99 Olszewski Patryk 0 0 0 0
8 Tsyran Ivan 0 0 0 0
87 Miłek Bartosz 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
27 Kowolik Igor 0 0 0 4
7 Stryzhanok Yauheniy 0 1 1 0
25 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 2
77 Stacherski Wiktor 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pohl Patryk 1 0 1 0
78 Ciepielewski Piotr 1 1 2 0
69 Kułak Marcin 0 0 0 2