STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    5:0 (1:0, 0:0, 4:0)

  • Data:

    15.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:50

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Sebastian Iwaniak

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:56 EQ

Michałek Aneta Pocheć Aleksandra, Strzelecka Joanna

2:0 40:14 EQ

Pocheć Aleksandra Strzelecka Joanna, Kozioł Agata

3:0 51:11 EQ

Strzelecka Joanna Wawrzyk Ada

4:0 54:45 EQ

Zaborska Katarzyna Metyk Małgorzata

5:0 59:00 EQ

Wawrzyk Ada Klatka Magdalena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:03 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Wysoki kij
23:30 - KS Cracovia 1906 (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:25 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:51 Kobylańska Agnieszka KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:16 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
47:15 Mroczka Magda KS Cracovia 1906 (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 0 0 0 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 0 1 1 0
78 Kozioł Agata 0 1 1 0
87 Wawrzyk Ada 1 1 2 0
23 Strzelecka Joanna 1 2 3 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 1 1 0
50 Kot Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 1 0 1 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 1 0 1 0
22 Pocheć Aleksandra 1 1 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 5 0 5 0
32 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
9 Smach Karolina 0 0 0 4
15 Baran Karolina 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 0
97 Sopata Dominika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Mroczka Magda 0 0 0 2
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 0 0 0 0
67 Solorz Martyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
19 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0