STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Witold Łazarz

  • Wynik:

    1:8 (0:2, 0:5, 1:1)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    21:50

  • Sędzia główny:

    Wojciech Fus

  • Sędzia liniowy:

    Filip Dudek, Mateusz Warzecha

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:01 EQ

Pocheć Aleksandra Wawrzyk Ada

0:2 07:27 +1

Zaborska Katarzyna Michałek Aneta

0:3 20:24 EQ

Pocheć Aleksandra Wawrzyk Ada

0:4 35:40 +1

Pocheć Aleksandra Zaborska Anna

0:5 37:05 +1

Klatka Magdalena Zaborska Katarzyna, Zaborska Anna

0:6 38:22 EQ

Pocheć Aleksandra Klatka Magdalena

0:7 39:23 EQ

Wawrzyk Ada Zaborska Anna

1:7 46:53 +1

Pezda Anna Solorz Martyna, Szeląg Daniela

1:8 59:38 EQ

Wawrzyk Ada Pocheć Aleksandra

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:42 Niechwiej-M. Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
23:57 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie
24:38 Isztok Nikola KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:04 Solorz Martyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie
34:28 Niechwiej-M. Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Przeszkadzanie
36:09 Pezda Anna KS Cracovia 1906 (K) 2 Atak kolanem
45:45 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:26 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 8 0 8 0
32 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 2
7 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
15 Baran Karolina 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 4
97 Sopata Dominika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 0 1 1 0
19 Pezda Anna 1 0 1 2
67 Solorz Martyna 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
12 Isztok Nikola 0 0 0 2
68 Barcik Karolina 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
13 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 48:00 1 0 1 0
35 Piotrowska Sandra 02:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 1 1 2 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 2 2 4 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 2
50 Kot Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 1 1 2 0
13 Michałek Aneta 0 1 1 0
20 Zaborska Anna 0 3 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 2
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0
0 Makuch Karolina 0 0 0 0