OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    2:3 (1:2, 1:0, 0:1)

  • Data:

    02.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Kucharewicz

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Puławski, Paweł Bajon

  • Widzów:

    62

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:13 EQ

Bagiński Przemysław Wicher Sebastian

0:2 16:50 +1

Bagiński Przemysław Zając Bartosz

1:2 17:41 EQ

Kania Mikołaj Miłek Bartosz, Ksiondz Oliwier

2:2 24:10 +1

Fabiańczyk Maciej Schmidt Bartosz

2:3 57:17 EQ

Bagiński Przemysław Dworaźny Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:44 Zając Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:34 Stryzhanok Yauheniy MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Wysoki kij
10:50 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak łokciem
14:13 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
15:36 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:29 Dworaźny Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:55 Ksiondz Oliwier MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:47 Schmidt Bartosz MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
40:45 Pohl Patryk MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
44:15 Stacherski Wiktor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:01 Ksiondz Oliwier MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
53:01 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (JR) 2 Rzucenie na bandę
53:01 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
58:44 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Uderzenie kijem

Składy

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świerczyna Patryk 59:00 54 51 3 94
38 Górdziel Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
12 Kania Mikołaj 1 0 1 0
99 Olszewski Patryk 0 0 0 0
8 Tsyran Ivan 0 0 0 0
87 Miłek Bartosz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
27 Kowolik Igor 0 0 0 2
16 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 2
25 Fabiańczyk Maciej 1 0 1 0
90 Stacherski Wiktor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Król Kacper 0 0 0 0
69 Kułak Marcin 0 0 0 0
18 Moś Karol 0 0 0 0
78 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
33 Kowalski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Schmidt Bartosz 0 1 1 2
7 Kvas Vitalii 0 0 0 0
3 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
23 Pohl Patryk 0 0 0 2
9 Ksiondz Oliwier 0 1 1 4

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 37 35 2 94
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
9 Bagiński Przemysław 3 0 3 0
12 Wawrzkiewicz Mateusz 0 0 0 0
10 Zając Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 1 1 2
19 Zając Bartosz 0 1 1 0
18 Szymik Daniel 0 0 0 12
17 Ustynov Maksym 0 0 0 0
16 Wicher Sebastian 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Klimanek Paweł 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
7 Milewski Mateusz 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0