OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Radwan Jakub

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    2:4 (0:1, 0:2, 2:1)

  • Data:

    31.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    17:10

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:47 EQ

Niedźwiecki Kacper Drąg Daniel

0:2 37:58 EQ

Bandarenka Dzmitry Fruczek Kacper

0:3 38:47 EQ

Laskowski Adam Zhurauski Artsiom

0:4 42:53 EQ

Niedźwiecki Kacper Drąg Daniel

1:4 45:30 EQ

Baisarovych Volodym. Fabiańczyk Maciej, Stryzhanok Yauheniy

2:4 57:46 EQ

Fabiańczyk Maciej Stacherski Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:46 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Wysoki kij
06:47 Kania Mikołaj MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
36:54 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:54 Zhurauski Arseni GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:00 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Grobelkiewicz Tomasz 60:00 50 46 4 92
30 Świerczyna Patryk 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
12 Kania Mikołaj 0 0 0 2
87 Olszewski Patryk 0 0 0 0
8 Tsyran Ivan 0 0 0 0
91 Miłek Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Baisarovych Volodym. 1 0 1 0
27 Kowolik Igor 0 0 0 2
97 Stryzhanok Yauheniy 0 1 1 0
29 Fabiańczyk Maciej 1 1 2 0
71 Stacherski Wiktor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Król Kacper 0 0 0 0
51 Kułak Marcin 0 0 0 0
18 Moś Karol 0 0 0 0
66 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
77 Kowalski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Janiszewski Patryk 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 20 18 2 90
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 0 0 0 0
8 Zhurauski Artsiom 0 1 1 0
20 Drąg Daniel 0 2 2 0
84 Fruczek Kacper 0 1 1 0
13 Niedźwiecki Kacper 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
88 Bandarenka Dzmitry 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
22 Dąbkowski Damian 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 1 0 1 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0