STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie

  • Trener JKH GKS Jastrzębie :

    Robert Kalaber

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

  • Data:

    13.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk , Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:23 +1

Kasperlik Martin Jabornik Henrich , Kostek Arkadiusz

2:0 06:43 EQ

Nalewajka Radosław Virtanen Mikko

2:1 15:50 +1

Sergushkin Denis Yesayan Mikhail , Feofanov Yegor

2:2 57:53 +1

Zieliński Mateusz Sergushkin Denis

3:2 59:58 +1

Nalewajka Radosław Jabornik Henrich , Urbanowicz Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:53 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:05 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:33 Wałęga Kamil JKH GKS Jastrzębie 2 Zahaczenie
14:31 Gimiński Jakub JKH GKS Jastrzębie 2 Zahaczenie
23:58 Naparło Piotr KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
27:15 Kalinowski Michał KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
51:45 Bojanowski Krzysztof KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:13 Górny Kamil JKH GKS Jastrzębie 2 Zahaczenie
58:29 Skólmowski Bartosz KH Energa Toruń 2 Podcięcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Raszka Ondrej 60:00 24 22 2 91
1 Marek David 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Jass Maris 0 0 0 0
17 Górny Kamil 0 0 0 2
92 Urbanowicz Maciej 0 1 1 0
14 Paś Dominik 0 0 0 0
18 Sawicki Radosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Jabornik Henrich 0 2 2 0
16 Kostek Arkadiusz 0 1 1 0
82 Kasperlik Martin 1 0 1 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
71 Iossafov Artem 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Auvinen Henri 0 0 0 0
94 Gimiński Jakub 0 0 0 2
22 Nalewajka Radosław 2 0 2 0
98 Jarosz Dominik 0 0 0 0
84 Virtanen Mikko 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Radzieńciak Grzegorz 0 0 0 0
24 Matusik Patryk 0 0 0 0
20 Nalewajka Łukasz 0 0 0 0
21 Wałęga Kamil 0 0 0 2
15 Wróbel Kamil 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 00:00 0 0 0 0
39 Bojanowski Krzysztof 60:00 45 42 3 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 1 0 1 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
84 Feofanov Yegor 0 1 1 2
33 Yesayan Mikhail 0 1 1 0
8 Sergushkin Denis 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
99 Korchokha Robert 0 0 0 0
95 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 2
75 Yeryomenko Yevgeni 0 0 0 0
91 Veitov Nikita 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 2
13 Volzhankin Alexandr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Naparło Piotr 0 0 0 2
7 Grebenyuk Alexander 0 0 0 0
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0