STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Wynik:

    5:2 (2:2, 1:0, 2:0)

  • Data:

    25.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Sędzia główny:

    Jarosław Syrek

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Cieśla, Kamil Cieśla

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:48 +1

Szymik Dominika Rduch Zuzanna

1:1 12:28 EQ

Leśniowska Agata Raducka Julia

2:1 13:48 EQ

Krzyżaniak Weronika

2:2 18:16 +1

Leśnicka Anna Raducka Julia

3:2 20:35 EQ

Rduch Zuzanna

4:2 43:26 EQ

Rduch Zuzanna Szymik Dominika

5:2 45:16 EQ

Szymik Dominika Pezda Anna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:37 Grzybek Zuzanna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Zahaczenie
17:17 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:41 Bukowska Renata MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Uderzenie kijem
37:44 Grzybek Zuzanna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Wysoki kij
46:59 Głąbica Magdalena UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 2 0 2 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
8 Szymik Dominika 2 1 3 0
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
18 Rduch Zuzanna 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 2
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 2
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 1 0 1 0
3 Pezda Anna 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
55 Bodzioch Anita 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 5 0 5 0
90 Czubiak Krystyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 2
25 Leśnicka Anna 1 0 1 0
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 4
55 Czaja Weronika 0 0 0 0
22 Leśniowska Agata 1 0 1 0
79 Pierwoła Karolina 0 0 0 0
87 Raducka Julia 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0
17 Szopińska Adrianna 0 0 0 0