STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    3:4 (2:1, 1:3, 0:0)

  • Data:

    11.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Magdalena Jabłońska

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:56 -1

Rostalska Karolina

2:0 14:12 -1

Szymik Dominika

2:1 16:08 EQ

Bula Amelia

2:2 24:10 EQ

Bula Amelia Szafarczyk Zuzanna

2:3 25:59 EQ

Bula Amelia

2:4 29:14 EQ

Bula Amelia

3:4 39:31 EQ

Szymik Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:00 Kierc Wiktoria UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zahaczenie
13:11 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
13:11 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 4 0 4 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 1 0 1 12
8 Szymik Dominika 2 0 2 0
25 Szymura Weronika 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 2
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
9 Nikiel Klaudia 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Bodzioch Anita 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
19 Miarka Aneta 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Kobiela Alicja 60:00 3 0 3 0
2 Cichy Wiktoria 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Secemska Katarzyna 0 0 0 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 1 1 0
78 Bula Amelia 4 0 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
75 Bulas Laura 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0
71 Skręt Julia 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0
27 Michalak Gabriela 0 0 0 0
11 Golańska Hanna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Hachuła Lena 0 0 0 0