Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Doug McKay

  • Goście:

    TMH Tempish Polonia Bytom

  • Trener TMH Tempish Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

  • Data:

    2017-01-15

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Lodowisko:

    Toropol

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    660

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:41 R

Malinik Roman Pastryk Tomasz, Bordowski Richard

1:1 32:00 R

Demyanyuk Dmytro Luczyk Zach, Gorzycki Wojciech

2:1 34:20 -1

Guzik Kacper Paryzek Martin

2:2 52:49 +1

Malinik Roman Bordowski Richard, Danieluk Mateusz

3:2 55:38 R

Guzik Kacper Kulmala Rasmus, Rantanen Anssi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:13 Kłaczyński Sebastian TMH Tempish Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:23 Bordowski Richard TMH Tempish Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:42 Stopiński Filip PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
39:48 Malinik Roman TMH Tempish Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
41:51 Pastryk Tomasz TMH Tempish Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
52:02 Luczyk Zach PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 23 21 2 91
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 2 0 2 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
76 Kulmala Rasmus 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Paryzek Martin 0 1 1 0
37 Rantanen Anssi 0 1 1 0
92 Demyanyuk Dmytro 1 0 1 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
25 Luczyk Zach 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 2
15 Gorzycki Wojciech 0 1 1 0
61 Kostecki Robert 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0

TMH Tempish Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
94 Raszka Ondrej 57:44 36 33 3 91
31 Landsman Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
89 Bordowski Richard 0 2 2 2
10 Malinik Roman 2 0 2 2
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Augstkalns Edmunds 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
19 Vozdecky Martin 0 0 0 0
97 Kartoshkin Maxim 0 0 0 0
28 Biezais Elvijs 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 1 1 2
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 2
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 0
1.7