Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jason Morgan

  • Goście:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Marek Rączka

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

  • Data:

    2016-10-07

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:41

  • Lodowisko:

    Toropol

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    760

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:50 R

Smith Bradley Guzik Kacper

2:0 28:02 R

Booras Jon Brown Jared, Guzik Kacper

2:1 33:49 R

Hattunen Jarkko Bryniczka Kasper

3:1 52:40 R

Booras Jon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:01 Neupauer Bartłomiej TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:46 Brown Jared PGE Orlik Opole 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:24 Michalski Mateusz TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
49:17 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Atak kolanem
54:32 Bryniczka Kasper TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:16 Booras Jon PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
58:16 Paryzek Martin PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 32 31 1 96
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Paryzek Martin 0 0 0 2
27 Smith Bradley 1 0 1 0
10 Guzik Kacper 0 2 2 0
72 Booras Jon 2 0 2 2
11 Brown Jared 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
9 Toulmin Grant 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
8 Szczechura Alex 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
36 Ceslik Petr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jucers Marins 60:00 33 30 3 90
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
33 Haverinen Joni 0 0 0 0
93 Jokila Jarmo 0 0 0 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 0
71 Iossafov Artem 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Różański Jarosław 0 0 0 0
4 Syrei Aliaksandr 0 0 0 0
87 Hattunen Jarkko 1 0 1 0
13 Bryniczka Kasper 0 1 1 2
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Łabuz Sebastian 0 0 0 0
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 2
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 2
16 Kapica Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stypuła Konrad 0 0 0 0
69 Michalski Przemysław 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
91 Olchawski Dawid 0 0 0 0
64 Svitac Alex 0 0 0 0
1.7