Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    6:7 (2:2, 2:3, 2:2)

  • Data:

    21.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:45

  • Godzina zakończenia:

    20:50

  • Sędzia główny:

    Mateusz Kucharewicz

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Mateusz Gwiozda

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:03 EQ

Zadęcki Wiktor

1:1 08:00 EQ

Sojka Jakub

1:2 08:25 EQ

Sojka Jakub

2:2 09:26 EQ

Susterovas Jaromir Yerassov Vasiliy

2:3 22:08 +1

Sojka Jakub

2:4 31:01 EQ

Orlik Adrian

3:4 34:12 +1

Susterovas Jaromir Yerassov Vasiliy

4:4 34:58 EQ

Yerassov Vasiliy Bielaczyc Piotr

4:5 39:53 EQ

Łukawski Kacper

5:5 49:11 EQ

Susterovas Jaromir

6:5 50:36 EQ

Yerassov Vasiliy Susterovas Jaromir

6:6 50:46 EQ

Sojka Jakub

6:7 53:55 EQ

Łukawski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:28 Zdanowicz Łukasz KH Polonia Bytom (JM) 2 Zahaczenie
21:08 Bielaczyc Piotr UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Trzymanie
31:26 Katryniok Karol KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:31 Milewski Mateusz KH Polonia Bytom (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:28 Sojka Jakub KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:20 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:35 Bobbe Maciej UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Machura Adam 60:00 40 33 7 82
13 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Mirek Adrian 0 0 0 0
88 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
10 Yerassov Vasiliy 2 2 4 0
5 Zadęcki Wiktor 1 0 1 0
32 Susterovas Jaromir 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
19 Mazur Marcel 0 0 0 0
15 Baran Karol 0 0 0 2
71 Bobbe Maciej 0 0 0 2
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Bielaczyc Piotr 0 1 1 2

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Rutkowski Dżastin 60:00 37 31 6 83
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 2
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
8 Sojka Jakub 4 0 4 2
11 Milewski Mateusz 0 0 0 2
12 Orlik Adrian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Łukawski Kacper 2 0 2 0
6 Katryniok Karol 0 0 0 2
16 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
19 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Niewiadomski Igor 0 0 0 0