STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U18 (JM):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

  • Data:

    14.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    90

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:43 EQ

Dąbkowski Damian Gavrilov Denis, Trzebiatowski Wiktor

1:1 17:01 EQ

Małecki Jakub Bohuszko Igor

2:1 46:04 EQ

Kańczewski Konrad Wiwatowski Kamil, Walczak Jan

3:1 56:02 EQ

Jeziorski Oskar Wenker Jakub, Małecki Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:18 Dobrzeniecki Natalian MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Przeszkadzanie
21:18 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:13 Gavrilov Denis GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:40 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Wysoki kij
39:36 Mularczyk Jakub MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Wysoki kij
41:18 Trzebiatowski Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:37 Gavrilov Denis GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Atak łokciem

Składy

MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0
30 Lisewski Maksymilian 60:00 21 20 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 2
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 1 1 0
13 Jeziorski Oskar 1 0 1 0
69 Wenker Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Kańczewski Konrad 1 0 1 2
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 2
73 Suski Bartosz 0 0 0 0
71 Shirkov Timofei 0 0 0 0
29 Mularczyk Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
7 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 1 1 2 0
17 Bohuszko Igor 0 1 1 0
81 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
68 Kowalski Adam 0 0 0 0
15 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 1 1 0
42 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 60:00 66 63 3 95
82 Voitsenka Daniil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Samsonovich Andrei 0 0 0 0
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 1 1 2
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
15 Dąbkowski Damian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gavrilov Denis 0 1 1 4
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
22 Besarab Danylo 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 0 0 0 0
9 Dawid Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Piwowarski Karol 0 0 0 0