Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    7:6 (1:2, 4:2, 2:2)

  • Data:

    14.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:45

  • Godzina zakończenia:

    12:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Mateusz Gwiozda

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:32 PS

Chęciński Luciano

1:1 16:38 EQ

Kovalenko Mark Zadęcki Wiktor, Yerassov Vasiliy

1:2 17:53 EQ

Wicher Sebastian Katryniok Karol

2:2 26:36 EQ

Yerassov Vasiliy Zadęcki Wiktor

3:2 27:44 EQ

Yerassov Vasiliy

3:3 31:58 EQ

Sojka Jakub Stępień Bartosz

3:4 33:13 EQ

Sojka Jakub Wicher Sebastian

4:4 34:16 EQ

Yerassov Vasiliy

5:4 37:59 EQ

Palamarchuk Oleh Yerassov Vasiliy

6:4 41:45 EQ

Yerassov Vasiliy Palamarchuk Oleh

6:5 43:04 EQ

Wicher Sebastian Milewski Mateusz

6:6 48:39 +1

Sojka Jakub

7:6 50:04 EQ

Yerassov Vasiliy Zadęcki Wiktor, Machura Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:15 Fojcik Bartosz KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:16 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:32 Machura Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) PS Trzymanie
45:15 Niewiadomski Igor KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:39 Machura Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:13 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kubara Artur 60:00 27 21 6 77
45 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Zadęcki Wiktor 0 3 3 2
13 Machura Adam 0 1 1 2
10 Yerassov Vasiliy 5 2 7 0
92 Palamarchuk Oleh 1 1 2 0
88 Kovalenko Mark 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Mirek Adrian 0 0 0 0
15 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
14 Tarnawski Marceli 0 0 0 0
16 Bobbe Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
32 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
19 Mazur Marcel 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Rutkowski Dżastin 60:00 40 33 7 82
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 0
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
16 Wicher Sebastian 2 1 3 0
11 Milewski Mateusz 0 1 1 0
8 Sojka Jakub 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartosz 0 1 1 0
6 Katryniok Karol 0 1 1 0
15 Chęciński Luciano 1 0 1 2
19 Fojcik Bartosz 0 0 0 2
10 Niewiadomski Igor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Poznański Dawid 0 0 0 0