Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JM)

  • Trener MOSM Tychy (JM):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    2:4 (0:1, 0:2, 2:1)

  • Data:

    13.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Czech , Marcin Majta

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:52 -1

Wicher Sebastian Milewski Mateusz

0:2 26:30 EQ

Wicher Sebastian

0:3 31:10 +1

Stępień Jan Wicher Sebastian, Sojka Jakub

0:4 41:17 EQ

Sojka Jakub Wicher Sebastian

1:4 56:22 EQ

Kowalik Konrad Pachut Patryk

2:4 57:35 EQ

Krok Mateusz Malinowski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:52 Dudek Wojciech KH Polonia Bytom (JM) 2 Trzymanie
29:50 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JM) 2 Zahaczenie
34:10 Lewandowski Mateusz MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:32 Zdanowicz Łukasz KH Polonia Bytom (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
52:03 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JM) 2 Wymuszanie kary
52:03 Stępień Jan KH Polonia Bytom (JM) 2 Zahaczenie
59:09 - MOSM Tychy (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MOSM Tychy (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kubiaczyk Mateusz 00:00 0 0 0 0
30 Mentel Jakub 59:21 24 20 4 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
14 Pachut Patryk 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 4
44 Krok Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0
10 Malinowski Mateusz 0 1 1 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Langner Oskar 0 0 0 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 1 0 1 0
86 Lewandowski Mateusz 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 60:00 38 36 2 94
29 Rutkowski Dżastin 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Jan 1 0 1 2
5 Dudek Wojciech 0 0 0 2
8 Sojka Jakub 1 1 2 0
11 Milewski Mateusz 0 1 1 0
16 Wicher Sebastian 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 2
6 Katryniok Karol 0 0 0 0
9 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
13 Zając Wojciech 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Chęciński Luciano 0 0 0 0
19 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
10 Niewiadomski Igor 0 0 0 0