Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Rączka Marek

  • Goście:

    TMH Tempish Polonia Bytom

  • Trener TMH Tempish Polonia Bytom:

    Demkowicz Tomasz

  • Wynik:

    5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

  • Data:

    2017-01-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu

  • Sędzia główny:

    Breske Paweł, -

  • Sędzia liniowy:

    Matlakiewicz Piotr, Pobożniak Dariusz

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:16 +1

Gruszka Dariusz Sulka Maciej

1:1 08:19 +1

Wanacki Jakub Frączek Marcin , Augstkalns Edmunds

2:1 24:36 EQ

Wielkiewicz Filip Jokila Jarmo, Haverinen Joni

3:1 27:50 EQ

Neupauer Bartłomiej Michalski Mateusz, Wielkiewicz Filip

3:2 39:08 EQ

Falkenhagen Kamil

3:3 45:49 EQ

Malinik Roman Danieluk Mateusz

4:3 55:57 EQ

Jokila Jarmo Jaśkiewicz Oskar, Wielkiewicz Filip

5:3 59:45 EQ

Iossafov Artem Jokila Jarmo, Jaśkiewicz Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:35 Cunik Matej TMH Tempish Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:05 Michalski Mateusz TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:51 Hattunen Jarkko TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
12:38 Mrugała Robert TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:46 Danieluk Mateusz TMH Tempish Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:47 Augstkalns Edmunds TMH Tempish Polonia Bytom 10 Kara za niesportowe zachowanie
35:54 Bryniczka Kasper TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
51:17 Biezais Elvijs TMH Tempish Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
53:27 Wielkiewicz Filip TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
53:27 Biezais Elvijs TMH Tempish Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:23 Wanacki Jakub TMH Tempish Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Kapica Błażej 60:00 29 26 3 89
35 Jucers Marins 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 2 2 0
33 Haverinen Joni 0 1 1 0
93 Jokila Jarmo 1 2 3 0
71 Iossafov Artem 1 0 1 0
26 Wielkiewicz Filip 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 1 1 0
4 Syrei Aliaksandr 0 0 0 0
87 Hattunen Jarkko 0 0 0 2
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 2
79 Gruszka Dariusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Łabuz Sebastian 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 2
7 Różański Jarosław 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 0 1 0
88 Michalski Mateusz 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kapica Kamil 0 0 0 0
44 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
16 Kapica Daniel 0 0 0 0
64 Svitac Alex 0 0 0 0

TMH Tempish Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
94 Raszka Ondrej 59:55 36 32 4 88
31 Landsman Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
12 Działo Michał 0 0 0 0
89 Bordowski Richard 0 0 0 0
10 Malinik Roman 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Augstkalns Edmunds 0 1 1 10
3 Falkenhagen Kamil 1 0 1 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
97 Kartoshkin Maxim 0 0 0 0
28 Biezais Elvijs 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 1 0 1 2
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 0
1.8