Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędzejczyk

  • Wynik:

    12:3 (1:1, 6:1, 5:1)

  • Data:

    07.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Artur Hyliński

  • Sędzia liniowy:

    Marian Witek, Zachariasz Kadela

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:02 EQ

Wicher Sebastian Sojka Jakub

1:1 19:16 EQ

Zadęcki Wiktor Palamarchuk Oleh

2:1 24:02 EQ

Baran Karol Kovalenko Mark

3:1 25:33 EQ

Yerassov Vasiliy Palamarchuk Oleh

3:2 27:52 -1

Wicher Sebastian

4:2 29:24 EQ

Palamarchuk Oleh Susterovas Jaromir, Palamarchuk Oleh

5:2 31:45 EQ

Yerassov Vasiliy Palamarchuk Oleh, Susterovas Jaromir

6:2 34:57 EQ

Baran Karol Kovalenko Mark

7:2 36:28 EQ

Yerassov Vasiliy Susterovas Jaromir, Palamarchuk Oleh

- 37:14 PS

Wicher Sebastian

7:3 53:25 EQ

Wicher Sebastian

8:3 54:01 EQ

Zadęcki Wiktor Sarnacki Eryk

9:3 57:09 EQ

Yerassov Vasiliy Zadęcki Wiktor

10:3 59:16 -1

Yerassov Vasiliy

11:3 59:26 -1

Yerassov Vasiliy

12:3 59:52 -1

Yerassov Vasiliy Susterovas Jaromir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:41 Orlik Adrian KH Polonia Bytom (JM) 20 Nietakt wobec osób urzędowych
27:02 Fojcik Bartosz KH Polonia Bytom (JM) 2 Zahaczenie
37:14 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) PS Zahaczenie
39:33 Stępień Bartosz KH Polonia Bytom (JM) 2 Uderzenie kijem
58:08 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kubara Artur 60:00 3 0 3 0
81 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Zadęcki Wiktor 2 1 3 0
13 Machura Adam 0 0 0 0
10 Yerassov Vasiliy 7 0 7 0
92 Palamarchuk Oleh 1 5 6 0
32 Susterovas Jaromir 0 4 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Mirek Adrian 0 0 0 2
45 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
15 Baran Karol 2 0 2 0
16 Tarnawski Marceli 0 0 0 0
19 Mazur Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kovalenko Mark 0 2 2 0
20 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 0 1 1 0
71 Bobbe Maciej 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0
29 Rutkowski Dżastin 60:00 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 0 0 0 20
8 Sojka Jakub 0 1 1 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 0
16 Wicher Sebastian 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartosz 0 0 0 2
9 Katryniok Karol 0 0 0 0
4 Mróz Jakub 0 0 0 0
19 Fojcik Bartosz 0 0 0 2
15 Chęciński Luciano 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Niewiadomski Igor 0 0 0 0