Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    MOSM Tychy (JM)

  • Trener MOSM Tychy (JM):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    5:4 (4:3, 0:1, 1:0)

  • Data:

    06.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Wojciech Czech

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:42 EQ

Krok Mateusz Pachut Patryk, Kasperek Oliwier

0:2 01:03 EQ

Chojęta Dawid Łatka Kacper

0:3 04:44 EQ

Krzyżowski Kamil

1:3 07:05 EQ

Milewski Mateusz Wicher Sebastian

2:3 11:22 EQ

Wicher Sebastian Milewski Mateusz

3:3 12:51 EQ

Wicher Sebastian

4:3 17:19 EQ

Milewski Mateusz Wicher Sebastian

4:4 34:24 EQ

Krok Mateusz Grzegorczyk Adam, Kasperek Oliwier

5:4 59:30 EQ

Sojka Jakub Wicher Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:03 Milewski Mateusz KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:39 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:39 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:50 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom (JM) 2 Zahaczenie
49:12 Sobecki Karol MOSM Tychy (JM) 2 Uderzenie kijem
53:41 Sojka Jakub KH Polonia Bytom (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
59:38 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JM) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
59:38 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 55:43 37 33 4 89
29 Rutkowski Dżastin 04:17 1 1 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 0
20 Poznański Dawid 0 0 0 0
8 Sojka Jakub 1 0 1 2
11 Milewski Mateusz 2 1 3 2
16 Wicher Sebastian 2 3 5 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Orlik Adrian 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
15 Chęciński Luciano 0 0 0 4
19 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
10 Niewiadomski Igor 0 0 0 0

MOSM Tychy (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Mentel Jakub 60:00 29 24 5 82
2 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 2 2 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 2
9 Pachut Patryk 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 2
44 Krok Mateusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 0 1 1 0
17 Krzyżowski Kamil 1 0 1 0
80 Chojęta Dawid 1 0 1 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Langner Oskar 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 1 1 0
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
86 Lewandowski Mateusz 0 0 0 0