STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U18 (JM):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

  • Data:

    06.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:55

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 27:07 EQ

Wenker Jakub

0:2 36:08 -1

Piskalski Konrad

0:3 42:21 EQ

Shirkov Timofei Walczak Jan, Dobrzeniecki Natalian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:22 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:12 Krzymowski Radosław MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:08 Samsonovich Andrei GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:14 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 4 Zbyteczna ostrość w grze
58:14 Jeziorski Oskar MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 4 Zbyteczna ostrość w grze
58:14 Wenz Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:14 Piskalski Konrad MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 60:00 52 49 3 94
82 Voitsenka Daniil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 6
2 Samsonovich Andrei 0 0 0 2
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
9 Ananiew Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Gavrilov Denis 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 2
14 Besarab Danylo 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 0 0 0 0
69 Dąbkowski Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Drzewucki Marcel 0 0 0 0
20 Piwowarski Karol 0 0 0 0
22 Dawid Maksymilian 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0
30 Lisewski Maksymilian 60:00 18 18 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
74 Proczek Michał 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 1 0 1 0
13 Jeziorski Oskar 0 0 0 4
73 Piskalski Konrad 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 1 1 0
71 Shirkov Timofei 1 0 1 0
29 Mularczyk Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
7 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
10 Krzymowski Radosław 0 0 0 2
17 Bohuszko Igor 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0