OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

2:3 k.

(0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 0:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    2:3 k. (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 0:2k)

  • Data:

    27.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Olov Lundqvist

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    2500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:33 +1

Kalan Luka Kowalówka Sebastian

0:2 27:41 EQ

Wanat Dariusz Raska Dominik, Noworyta Patryk

1:2 42:58 +1

Komorski Filip Cichy Michael

2:2 55:42 EQ

Tuhkanen Niko Witecki Jakub

2:3 65:00 PS

Trandin Alexei

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:55 Cichy Michael GKS Tychy 2 Zahaczenie
24:33 Koblar Gregor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
33:00 Galant Radosław GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:26 Przygodzki Martin Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:04 Wanat Dariusz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
42:36 Themar Andrej Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
63:45 Themar Andrej Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
64:41 Wanacki Jakub Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atakowanie z tyłu
64:41 Wanacki Jakub Re-Plast Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 65:00 30 27 3 90
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
21 Yafimenka Aliaksei 0 0 0 0
5 Komorski Filip 1 0 1 0
15 Klimenko Gleb 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
10 Tuhkanen Niko 1 0 1 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 2
66 Witecki Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
9 Mroczkowski Christian 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 1 1 2
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 65:00 38 36 2 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 12
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 2
93 Kalan Luka 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 1 0 1 2
88 Themar Andrej 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 1 1 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
66 Raska Dominik 0 1 1 0