Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Wynik:

    0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

  • Data:

    2017-01-06

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Przemysław Gabryszak

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 48:57 +1

Danecek Jan Piotrowicz Damian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:12 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 5 Atak kolanem
02:12 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
06:19 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
13:37 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
28:24 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
40:44 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Rzucenie na bandę
44:07 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
44:43 Haas Radim KS Unia Oświęcim 2 Wymuszanie kary
47:43 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
50:45 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:45 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:13 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Witkowski Tomasz 59:41 31 30 1 96
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 0 0 25
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 2
99 Polodna Petr 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 4
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 0 0 2
95 Kastel-Dahl Adrian 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 32 32 0 100
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
7 Danecek Jan 1 0 1 0
32 Piotrowicz Damian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kysela Daniel 0 0 0 2
13 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 0 0 2
82 Kasperlik Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
79 Saur Jakub 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
5 Budzowski Artur 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
1.19