OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM):

    Rafał Gutowski

  • Wynik:

    5:7 (2:2, 2:1, 1:4)

  • Data:

    05.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Patryk Roemisch, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:07 +1

Janik Daniel Matera Jan

1:1 05:30 EQ

Zakrzewska Małgorz. Cichy Paweł

2:1 07:26 EQ

Janik Daniel Kościelniak Francisz., Starowicz Arkadiusz

2:2 18:38 EQ

Cichy Paweł Strzelec Karol

2:3 23:51 EQ

Cichy Paweł

3:3 30:36 EQ

Starowicz Arkadiusz Bagienko Adrian

4:3 37:27 EQ

Tańczyk Wiktor

5:3 41:56 EQ

Kościelniak Francisz. Bagienko Adrian

5:4 45:24 EQ

Kosmęda Michał

5:5 52:04 EQ

Strojny Adrian

5:6 52:42 EQ

Kosmęda Michał Skoczylas Jakub

5:7 57:14 -1

Cichy Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:30 Kosmęda Michał MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:10 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:39 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:15 Matera Jan MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:04 Plewnia Emil MOSM Tychy (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
43:29 Martinson Andrzej MOSM Tychy (ŻM) 2 Przeszkadzanie
49:45 - MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:20 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 30:36 3 0 3 0
27 Sornek Kamil 29:24 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 0 2 2 0
28 Matera Jan 0 1 1 2
61 Tańczyk Wiktor 1 0 1 0
16 Starowicz Arkadiusz 1 1 2 0
21 Frankowski Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Bochyński Piotr 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
74 Kościelniak Francisz. 1 1 2 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 2 0 2 0
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 2
15 Plewnia Emil 0 0 0 2
14 Łakwa Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
45 Sokół Mateusz 0 0 0 0
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
81 Paluch Dawid 0 0 0 0
80 Kędra Gabriel 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 20:00 1 0 1 0
2 Kirstein Igor 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 1 0 1 6
21 Bulas Konrad 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 2 0 2 2
35 Skoczylas Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 1 1 0
76 Zakrzewska Małgorz. 1 0 1 0
55 Cichy Paweł 3 1 4 0
36 Bytom Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
57 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 0 0 0 0
77 Kuleta Kamil 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pluta Adrian 0 0 0 0