STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    MOSM Tychy U12 (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy U12 (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Wynik:

    7:1 (2:0, 4:0, 1:1)

  • Data:

    27.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Kamil Cieśla

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:22 EQ

Gołofit Natan Galant Antoni

2:0 17:00 EQ

Czyż Jakub Chrobociński Filip

3:0 20:40 EQ

Majchrzak Jermi Czyż Jakub, Landziński Wiktor

4:0 24:09 EQ

Chrobociński Filip Midzierski Mateusz

5:0 34:30 EQ

Galant Antoni

6:0 37:17 EQ

Czyż Jakub

7:0 46:30 EQ

Czyż Jakub

7:1 58:44 +2

Bagienko Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:19 Frankowski Damian MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:23 Matera Jan MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:53 Starowicz Arkadiusz MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:56 Czyż Jakub JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
57:54 Breske Wiktor JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 40:00 0 0 0 0
21 Zacharjasz Franciszek 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 1 1 2 0
99 Gołofit Natan 1 0 1 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
90 Midzierski Mateusz 0 1 1 0
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Wałęga Mateusz 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 0 0 0 0
24 Galant Antoni 1 1 2 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Landziński Wiktor 0 1 1 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0
14 Kijas Michał 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 1 0 1 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Piotr 0 0 0 0
81 Breske Wiktor 0 0 0 2
12 Czyż Jakub 3 1 4 2

MOSM Tychy U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 31:00 4 0 4 0
82 Juszczyk Mikołaj 29:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 1 0 1 0
28 Matera Jan 0 0 0 2
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 2
21 Frankowski Damian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Bochyński Piotr 0 0 0 0
18 Paluch Dawid 0 0 0 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0
99 Janik Daniel 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 0 0 0 0
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0