OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    7:2 (2:1, 2:0, 3:1)

  • Data:

    20.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Łukasz Barutowicz, Patryk Roemisch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:56 PS

Kawa Jan

2:0 08:16 EQ

Paluch Dawid Łakwa Filip

2:1 11:35 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

3:1 28:41 +1

Starowicz Arkadiusz Bagienko Adrian

4:1 29:23 EQ

Kędra Gabriel Matera Jan

4:2 40:47 EQ

Wanat Aleksander Furman Karol, Gancarek Wiktor

5:2 44:35 EQ

Paluch Dawid

6:2 48:04 EQ

Frankowski Damian

7:2 51:04 EQ

Bagienko Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:56 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
15:15 Martinson Andrzej MOSM Tychy (ŻM) 2 Trzymanie kija przeciwnika
27:30 Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Zahaczenie
52:19 Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Przeszkadzanie
54:23 Kusak Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 20:00 1 0 1 0
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 1 1 2 0
28 Matera Jan 0 1 1 0
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 1 0 1 0
21 Frankowski Damian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Bochyński Piotr 0 0 0 0
9 Paluch Dawid 2 0 2 0
11 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
77 Kawa Jan 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 2
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 1 0 1 0

UKH Unia Oświęcim (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 28:41 3 0 3 0
66 Rydzoń Kacper 31:19 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
7 Furman Karol 0 1 1 0
20 Wanat Aleksander 1 0 1 4
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
98 Kusak Piotr 1 0 1 2
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 1 1 0
87 Malinowski Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
35 Gancarek Wiktor 0 1 1 0
21 Nagy Jakub 0 0 0 0
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0
26 Zajas Jakub 0 0 0 0