OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    19:0 (3:0, 8:0, 8:0)

  • Data:

    16.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Siereniawski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:06 -1

Noworyta Antoni Wanat Aleksander

2:0 09:09 EQ

Noworyta Antoni Kot Radosław

3:0 12:47 EQ

Kot Radosław

4:0 20:42 EQ

Kot Radosław Wanat Aleksander

5:0 21:27 EQ

Kusak Piotr

6:0 24:20 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz

7:0 28:01 EQ

Wanat Aleksander

8:0 29:42 EQ

Nagy Jakub

9:0 31:20 EQ

Kot Radosław Połącarz Jan

10:0 32:12 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

11:0 34:03 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

12:0 40:09 EQ

Wiśniowski Mateusz

13:0 41:17 EQ

Płatacz Piotr Kusak Piotr

14:0 47:22 EQ

Kot Radosław

15:0 50:48 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

16:0 53:17 EQ

Połącarz Jan Noworyta Antoni

17:0 54:25 EQ

Wanat Aleksander

18:0 54:33 EQ

Płatacz Piotr

19:0 54:59 EQ

Kusak Piotr Wiktor Dziędziel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:35 - UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 28:01 0 0 0 0
66 Rydzoń Kacper 31:59 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 2 1 3 0
7 Furman Karol 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 4 2 6 0
92 Połącarz Jan 1 1 2 0
37 Kot Radosław 4 3 7 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
99 Kusak Piotr 3 1 4 0
17 Wiśniowski Mateusz 1 1 2 0
53 Płatacz Piotr 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
35 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
65 Maciejczyk Marceli 0 0 0 0
21 Nagy Jakub 1 0 1 0
88 Wiktor Dziędziel 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 30:48 7 0 7 0
30 Dudek Mateusz 29:12 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
20 Marek Gabriel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
77 Jankowski Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0
22 Szczurek Wojciech 0 0 0 0
19 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0
11 Pawłowski Aleksander 0 0 0 0