OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM):

    Rafał Gutowski

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Wynik:

    4:5 (0:2, 3:2, 1:1)

  • Data:

    30.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech, Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:22 EQ

Hoffmann Bartosz

0:2 17:41 EQ

Sokół Mateusz

1:2 26:30 EQ

Zakrzewska Małgorz. Cichy Paweł, Bytom Grzegorz

2:2 27:04 EQ

Zakrzewska Małgorz. Kowalczyk Krystian

2:3 29:29 EQ

Bagienko Adrian Kościelniak Francisz.

2:4 36:50 EQ

Kawa Jan Bagienko Adrian

3:4 37:43 EQ

Cichy Paweł Kowalczyk Krystian

4:4 42:07 EQ

Kosmęda Michał Gądzik Igor

4:5 56:42 EQ

Hoffmann Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
39:09 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Uderzenie kijem
42:42 Bednarek Oliwier MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:18 Kowalczyk Krystian MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 20:00 2 0 2 0
2 Kirstein Igor 38:50 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 1 1 0
13 Strojny Adrian 0 0 0 2
21 Bulas Konrad 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 1 0 1 0
35 Skoczylas Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 2 2 2
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
6 Zakrzewska Małgorz. 2 0 2 0
55 Cichy Paweł 1 1 2 0
9 Bytom Grzegorz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
57 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 0 0 0 0
77 Kuleta Kamil 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pluta Adrian 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 40:00 1 0 1 0
27 Sornek Kamil 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 1 1 2 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 2
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 0
21 Frankowski Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
74 Kościelniak Francisz. 0 1 1 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
98 Kantor Igor 0 0 0 0
77 Kawa Jan 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 2 0 2 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
45 Sokół Mateusz 1 0 1 0
14 Łakwa Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
9 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
69 Wołodźko Filip 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 0 0 0 0