STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U12 (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy U12 (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Wynik:

    3:6 (0:3, 1:2, 2:1)

  • Data:

    09.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Łukasz Barutowicz , Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:39 EQ

Czyż Jakub

0:2 14:51 EQ

Wałęga Mateusz

0:3 16:58 EQ

Czyż Jakub Chrobociński Filip

0:4 22:27 EQ

Sikora II Łukasz

0:5 24:22 EQ

Chrobociński Filip Czyż Jakub

1:5 24:59 EQ

Łakwa Filip Kantor Igor

2:5 52:53 +1

Hoffmann Bartosz Bagienko Adrian

2:6 54:52 EQ

Sikora II Łukasz

3:6 55:30 EQ

Bagienko Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:35 Paluch Dawid MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:37 Gołofit Natan JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:22 Dąbrowa Jakub JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

MOSM Tychy U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 40:00 4 0 4 0
82 Juszczyk Mikołaj 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 1 1 2 0
9 Paluch Dawid 0 0 0 2
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 0
21 Frankowski Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
74 Kościelniak Franciszek 0 0 0 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 1 1 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 1 0 1 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
45 Sokół Mateusz 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 20:00 2 0 2 0
21 Zacharjasz Franciszek 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 1 1 2 0
99 Gołofit Natan 0 0 0 2
17 Górny Paweł 0 0 0 0
90 Midzierski Mateusz 0 0 0 0
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Wałęga Mateusz 1 0 1 0
12 Czyż Jakub 2 1 3 0
35 Sikora II Łukasz 2 0 2 0
24 Galant Antoni 0 0 0 0
14 Dąbrowa Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Landziński Wiktor 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0
45 Krawiec Tymoteusz 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 0 0 0 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0
81 Breske Wiktor 0 0 0 0