STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yury Simanenko

  • Wynik:

    23:1 (7:0, 7:1, 9:0)

  • Data:

    30.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Magdalena Jabłońska

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:30 EQ

Chrobociński Filip

2:0 01:37 EQ

Sikora II Łukasz Gołofit Natan

3:0 05:28 EQ

Breske Wiktor

4:0 07:33 EQ

Sikora II Łukasz Landziński Wiktor

5:0 12:02 EQ

Gołofit Natan

6:0 15:07 EQ

Chrobociński Filip

7:0 19:14 EQ

Galant Antoni

8:0 21:15 EQ

Chrobociński Filip Gołofit Natan

9:0 22:00 EQ

Gołofit Natan

10:0 22:40 EQ

Galant Antoni

11:0 26:15 EQ

Sikora II Łukasz Gołofit Natan

12:0 27:50 EQ

Landziński Wiktor

13:0 34:20 EQ

Wałęga Mateusz Gołofit Natan, Midzierski Mateusz

13:1 35:10 EQ

Szyłak Artur

14:1 39:40 EQ

Majchrzak Jermi Midzierski Mateusz

15:1 42:00 EQ

Gołofit Natan Majchrzak Jermi

16:1 42:55 EQ

Chrobociński Filip

17:1 47:05 EQ

Galant Antoni Chrobociński Filip

18:1 48:40 EQ

Gołofit Natan

19:1 49:15 EQ

Sikora II Łukasz

20:1 55:10 EQ

Gołofit Natan Majchrzak Jermi

21:1 57:45 EQ

Landziński Wiktor Górny Paweł

22:1 58:30 EQ

Breske Wiktor Gołofit Natan

23:1 59:37 EQ

Landziński Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 33:00 0 0 0 0
0 Zacharjasz Franciszek 27:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 4 1 5 0
99 Gołofit Natan 5 5 10 0
17 Górny Paweł 0 1 1 0
90 Midzierski Mateusz 0 2 2 0
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Wałęga Mateusz 1 0 1 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 4 0 4 0
14 Galant Antoni 3 0 3 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Landziński Wiktor 3 1 4 0
30 Litwińczuk Kacper 0 0 0 0
45 Krawiec Tymoteusz 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 1 2 3 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0
81 Breske Wiktor 2 0 2 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 60:00 23 0 23 0
30 Tarnagrodskiy Mark 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 1 0 1 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
20 Marek Gabriel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0
77 Jankowski Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
0 Laskowski Filip 0 0 0 0
22 Szczurek Wojciech 0 0 0 0
19 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0
11 Pawłowski Aleksander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Wanago Patryk 0 0 0 0