STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Rafał Gutowski

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Wynik:

    3:8 (2:3, 1:2, 0:3)

  • Data:

    19.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek, Grzegorz Lipiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:38 EQ

Wałęga Mateusz Sikora II Łukasz

0:2 01:38 EQ

Breske Wiktor Wałęga Mateusz

1:2 01:57 EQ

Bulas Konrad Kosmęda Michał

1:3 06:20 EQ

Landziński Wiktor

2:3 07:30 EQ

Bulas Konrad Kosmęda Michał, Skoczylas Jakub

3:3 27:25 -1

Cichy Paweł

3:4 31:17 EQ

Jasnos Kacper Midzierski Mateusz

3:5 33:55 EQ

Nietrzebka Maksym.

3:6 42:10 EQ

Wałęga Mateusz

3:7 47:20 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

3:8 50:19 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:26 Gołofit Natan JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
22:54 Pol Mateusz MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
25:40 Bensz Dawid MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
38:36 Landziński Wiktor JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 30:30 5 0 5 0
2 Kirstein Igor 29:30 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
21 Bulas Konrad 2 0 2 0
51 Kosmęda Michał 0 2 2 0
35 Skoczylas Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Strojny Adrian 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 0 0 0 2
55 Cichy Paweł 1 0 1 0
9 Bytom Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
36 Bensz Dawid 0 0 0 2
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0
76 Wróbel II Szymon 0 0 0 0
14 Pluta Adrian 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 29:30 3 0 3 0
21 Zacharjasz Franciszek 30:30 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Litwińczuk Kacper 0 0 0 0
99 Gołofit Natan 0 0 0 2
17 Górny Paweł 0 0 0 0
90 Midzierski Mateusz 0 1 1 0
55 Jasnos Kacper 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Wałęga Mateusz 2 1 3 0
14 Kijas Michał 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 2 1 3 0
24 Galant Antoni 0 2 2 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Landziński Wiktor 1 0 1 2
44 Nietrzebka Maksym. 1 0 1 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 0 0 0 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Breske Wiktor 1 0 1 0