OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM):

    Simanenka Yury

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM):

    Piecha Robert

  • Wynik:

    2:19 (0:6, 2:7, 0:6)

  • Data:

    17.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Sędzia główny:

    Wiktoria Dziwok, Łukasz Dybaś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:40 EQ

Kusak Piotr Płatacz Paweł

0:2 04:33 EQ

Kot Radosław

0:3 05:42 EQ

Połącarz Jan Maciejczyk Marceli

0:4 09:38 EQ

Płatacz Paweł Kusak Piotr, Wiśniowski Mateusz

0:5 11:48 EQ

Kot Radosław Wanat Aleksander, Szewczyk Dominik

0:6 16:53 EQ

Kusak Piotr

1:6 20:23 EQ

Centkowski Krzysztof

2:6 21:00 EQ

Centkowski Krzysztof

2:7 22:38 EQ

Kot Radosław Połącarz Jan, Wanat Aleksander

2:8 26:39 EQ

Połącarz Jan Kot Radosław

2:9 30:33 EQ

Wiśniowski Mateusz Kusak Piotr

2:10 32:19 EQ

Kot Radosław Połącarz Jan

2:11 33:45 EQ

Wiśniowski Mateusz Płatacz Paweł, Kusak Piotr

2:12 35:16 EQ

Wanat Aleksander

2:13 39:17 EQ

Maciejczyk Marceli Malinowski Igor

2:14 41:33 EQ

Kusak Piotr Płatacz Paweł

2:15 42:02 EQ

Furman Karol Maciejczyk Marceli

2:16 51:12 EQ

Połącarz Jan Kot Radosław, Wanat Aleksander

2:17 54:42 +1

Wanat Aleksander Połącarz Jan

2:18 55:35 EQ

Płatacz Paweł Kusak Piotr

2:19 59:35 EQ

Nagy Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:37 Maciejczyk Marceli UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Przeszkadzanie
28:11 Kusak Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:57 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 40:00 12 0 12 0
30 Tarnagrodskiy Mark 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
20 Marek Gabriel 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 2 0 2 2
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0
88 Jankowski Maciej 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
19 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 40:00 0 0 0 0
66 Rydzoń Kacper 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
7 Furman Karol 1 0 1 0
20 Wanat Aleksander 2 3 5 0
92 Połącarz Jan 3 3 6 0
37 Kot Radosław 4 2 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Płatacz Piotr 0 0 0 0
99 Kusak Piotr 3 4 7 2
98 Wiśniowski Mateusz 2 1 3 0
53 Płatacz Paweł 2 3 5 0
87 Malinowski Igor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 1 1 0
35 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
65 Maciejczyk Marceli 1 2 3 2
21 Nagy Jakub 1 0 1 0
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0