Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Wynik:

    5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

  • Data:

    2017-01-03

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Puławski, Sebastian Adamoszek

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:47 +1

Vosatko Lubomir Piotrowicz Damian, Danecek Jan

2:0 36:56 EQ

Kasperlik Martin Haas Radim, Gębczyk Mateusz

3:0 39:47 EQ

Tabacek Peter Haas Radim, Kasperlik Martin

4:0 43:23 +1

Wanat Dariusz Malicki Patryk, Saur Jakub

4:1 45:53 EQ

Winiarski Piotr Kourakh Artur, Ćwikła Rafał

4:2 49:08 +1

Fraszko Bartosz Skólmowski Bartosz, Zhylinski Yauhen

5:2 56:47 EQ

Danecek Jan Bezuska Peter, Tabacek Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:43 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie kija przeciwnika
05:52 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:39 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Atak łokciem
17:50 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:58 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Atak kolanem
30:35 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
37:13 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
40:33 Mogila Artem KS Nesta Mires Toruń 2 Wysoki kij
40:33 Mogila Artem KS Nesta Mires Toruń 2 Wysoki kij
48:32 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 24 22 2 91
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 1 0 1 2
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 1 1 2 0
32 Piotrowicz Damian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kysela Daniel 0 0 0 0
13 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 1 1 2 0
16 Haas Radim 0 2 2 0
82 Kasperlik Martin 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 1 1 2
79 Saur Jakub 0 1 1 2
10 Wanat Dariusz 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 1 1 0
5 Budzowski Artur 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
38 Hatłas Marcel 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 48 43 5 89
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 1 1 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 1 0 1 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 2
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 1 1 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
9 Winiarski Piotr 1 0 1 0
26 Ćwikła Rafał 0 1 1 0
92 Mogila Artem 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.24