STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM):

    Robert Piecha

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Wynik:

    6:3 (2:1, 2:2, 2:0)

  • Data:

    05.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Natalia Suchanek, Zachariasz Kadela

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:51 EQ

Połącarz Jan

2:0 07:03 EQ

Wanat Aleksander

2:1 15:40 EQ

Czyż Jakub Górski Pascal, Landziński Wiktor

2:2 26:04 EQ

Galant Antoni Górski Pascal

3:2 27:29 EQ

Wanat Aleksander

3:3 30:20 EQ

Wałęga Mateusz Chrobociński Filip

4:3 39:19 EQ

Wanat Aleksander Noworyta Antoni

5:3 47:52 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

6:3 58:22 EQ

Połącarz Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:44 Galant Antoni JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Trzymanie
44:59 Kusak Piotr UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 20:00 0 0 0 0
66 Rydzoń Kacper 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 1 1 0
7 Furman Karol 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 3 0 3 0
92 Połącarz Jan 2 0 2 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
99 Kusak Piotr 1 0 1 2
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 1 1 0
87 Malinowski Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
33 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
65 Maciejczyk Marceli 0 0 0 0
21 Nagy Jakub 0 0 0 0
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 30:28 3 0 3 0
21 Zacharjasz Franciszek 29:32 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 0 1 1 0
12 Czyż Jakub 1 0 1 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0
96 Wałęga Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kijas Michał 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 0 0 0 0
45 Krawiec Tymoteusz 0 0 0 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0
29 Landziński Wiktor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 2 2 0
4 Majchrzak Jermi 0 0 0 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0
99 Gołofit Natan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Breske Wiktor 0 0 0 0
24 Galant Antoni 1 0 1 2