OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

3:2 k.

(1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 2:0k)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM):

    Rafał Gutowski

  • Wynik:

    3:2 k. (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 2:0k)

  • Data:

    05.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    17:55

  • Sędzia główny:

    Michał Żak, Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:37 +1

Matera Jan Tańczyk Wiktor

1:1 20:09 EQ

Strojny Adrian

2:1 37:51 +1

Hoffmann Bartosz Łakwa Filip

2:2 50:32 EQ

Bulas Konrad

3:2 65:00 PS

Kościelniak Francisz.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:51 Zakrzewska Małgorz. MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Trzymanie kija przeciwnika
15:11 Plewnia Emil MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:56 Starowicz Arkadiusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
21:26 Kuleta Kamil MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:20 Pol Mateusz MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Atak łokciem
36:00 Pol Mateusz MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:33 Starowicz Arkadiusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:05 Pol Mateusz MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:36 Bagienko Adrian MOSM Tychy (ŻM) 2 Przeszkadzanie
47:54 Tańczyk Wiktor MOSM Tychy (ŻM) 2 Atak łokciem

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 40:00 1 0 1 0
82 Juszczyk Mikołaj 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 0 0 0 2
87 Hoffmann Bartosz 1 0 1 0
61 Tańczyk Wiktor 0 1 1 2
21 Frankowski Damian 0 0 0 0
81 Bochyński Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 0 0 0 2
74 Kościelniak Francisz. 0 0 0 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 4
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 1 0 1 0
11 Paluch Dawid 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 31:50 1 0 1 0
2 Kirstein Igor 28:10 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 0 0 0 6
77 Kuleta Kamil 0 0 0 2
14 Pluta Adrian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 1 0 1 0
21 Bulas Konrad 1 0 1 0
51 Kosmęda Michał 0 0 0 0
6 Zakrzewska Małgorz. 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
57 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
35 Skoczylas Jakub 0 0 0 0
55 Cichy Paweł 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bytom Grzegorz 0 0 0 0