OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM):

    Rafał Gutowski

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    13:5 (0:1, 5:3, 8:1)

  • Data:

    28.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 17:53 EQ

Centkowski Krzysztof

1:1 21:38 EQ

Kosmęda Michał Strojny Adrian

1:2 24:44 EQ

Kusyi Zakhar

1:3 27:03 +1

Centkowski Krzysztof

1:4 30:38 EQ

Centkowski Krzysztof

2:4 31:26 EQ

Kuleta Kamil Pol Mateusz, Strzelec Karol

3:4 32:08 EQ

Kosmęda Michał Kowalczyk Krystian

4:4 34:26 +1

Cichy Paweł Pluta Adrian

5:4 34:55 EQ

Kuleta Kamil Strzelec Karol

5:5 41:33 EQ

Centkowski Krzysztof

6:5 43:26 EQ

Zakrzewska Małgorz.

7:5 44:47 EQ

Strzelec Karol

8:5 45:05 EQ

Kosmęda Michał Kowalczyk Krystian

9:5 46:04 EQ

Skoczylas Jakub

10:5 48:17 -1

Zakrzewska Małgorz.

11:5 49:32 -1

Kosmęda Michał

12:5 54:45 EQ

Pluta Adrian Cichy Paweł, Skoczylas Jakub

13:5 56:32 EQ

Zakrzewska Małgorz. Kowalczyk Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:00 Kusyi Zakhar MUKS Orlik Opole (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:58 Łukaszewski Igor MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Zahaczenie
32:35 Koziarska Aleksandra MUKS Orlik Opole (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:04 Strzelec Karol MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:51 Kowalczyk Krystian MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

MUKS Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 29:22 1 0 1 0
2 Kirstein Igor 30:38 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 1 2 3 2
10 Pol Mateusz 0 1 1 0
77 Kuleta Kamil 2 0 2 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 3 3 2
13 Strojny Adrian 0 1 1 0
21 Bulas Konrad 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 4 0 4 0
14 Pluta Adrian 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
76 Łukaszewski Igor 0 0 0 2
35 Skoczylas Jakub 1 1 2 0
6 Zakrzewska Małgorz. 3 0 3 0
9 Bytom Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Cichy Paweł 1 1 2 0

MUKS Orlik Opole (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 40:00 8 0 8 0
3 Tarnagrodskiy Mark 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
22 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 4 0 4 0
14 Leński Borys 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kusyi Zakhar 1 0 1 2
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
20 Marek Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 2
25 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
88 Jankowski Maciej 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0