OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    7:6 (3:4, 2:1, 2:1)

  • Data:

    21.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta, Michał Żak

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:59 EQ

Hoffmann Bartosz

1:1 03:19 EQ

Wanat Aleksander Połącarz Jan

1:2 03:41 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

2:2 05:01 EQ

Paluch Dawid Kościelniak Francisz.

2:3 05:34 EQ

Połącarz Jan Wanat Aleksander

2:4 10:49 +1

Kot Radosław Połącarz Jan

3:4 19:08 EQ

Hoffmann Bartosz

4:4 35:32 EQ

Hoffmann Bartosz Bagienko Adrian

4:5 35:41 EQ

Wanat Aleksander Połącarz Jan

5:5 38:07 EQ

Bagienko Adrian

6:5 41:58 EQ

Łakwa Filip

7:5 56:03 EQ

Łakwa Filip Kościelniak Francisz., Kantor Igor

7:6 59:00 EQ

Zajas Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:39 - MOSM Tychy (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:56 Maciejczyk Marceli UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:20 Sokół Mateusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:56 Starowicz Arkadiusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Atak łokciem
56:23 Kot Radosław UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
56:23 Kot Radosław UKH Unia Oświęcim (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 40:00 5 0 5 0
82 Juszczyk Mikołaj 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 1 1 2 0
87 Hoffmann Bartosz 3 0 3 0
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
45 Sokół Mateusz 0 0 0 2
68 Bochyński Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
74 Kościelniak Francisz. 0 2 2 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 1 1 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 0 0 0
21 Frankowski Damian 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 0 0 0 0
15 Paluch Dawid 1 0 1 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 2

UKH Unia Oświęcim (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Bik Nataniel 19:30 2 0 2 0
66 Rydzoń Kacper 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
7 Furman Karol 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 3 1 4 0
92 Połącarz Jan 1 3 4 0
37 Kot Radosław 1 1 2 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
99 Kusak Piotr 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
87 Malinowski Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
35 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
65 Maciejczyk Marceli 0 0 0 2
21 Nagy Jakub 0 0 0 0
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 1 0 1 0