OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Wynik:

    2:11 (1:4, 0:4, 1:3)

  • Data:

    05.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Patryk Puławski, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:33 EQ

Nowak Cyprian

0:2 06:49 EQ

Chabrzyk Maksymilian Nakoneczny Michał, Nowak Kuba

0:3 07:43 -1

Nowak Cyprian Klich Michał, Rech Wojciech

0:4 15:36 EQ

Otak Alan

1:4 15:56 EQ

Figiel Magdalena

1:5 31:20 -1

Nowak Cyprian

1:6 32:25 EQ

Klich Michał Hołda Szymon

1:7 35:59 EQ

Nowak Cyprian Nakoneczny Michał

1:8 37:04 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz, Klich Michał

1:9 42:01 +1

Nowak Cyprian Klich Michał

1:10 46:43 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian

1:11 57:02 +1

Nowak Cyprian Klich Michał

2:11 59:48 EQ

Wesołek Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:08 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:19 Zagożdżon Alicja Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:09 Pawlok Joanna Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:14 Szpakiewicz Karolina Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Przeszkadzanie
29:25 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:47 Witkowski Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Zahaczenie
41:29 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:34 Pytel Łukasz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Trzymanie
49:16 Pawlok Joanna Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Zahaczenie
53:28 Jankowska Jadwiga Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Wysoki kij
55:10 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
87 Wójcik Natalia 30:44 5 0 5 0
36 Szpakiewicz Karolina 29:16 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 2
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
21 Wesołek Dominika 1 0 1 0
40 Golik Anna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 4
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 2
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 2
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
12 Zyguła Julia 0 0 0 0
17 Bojanów Martyna 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
45 Prochowska Paulina 0 0 0 0
11 Kurpanik Dominika 0 0 0 0
16 Wróbel Weronika 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Koziarski Filip 29:16 0 0 0 0
35 Olszyna Kamil 30:44 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lubański Przemysław 0 0 0 0
77 Nakoneczny Michał 0 2 2 0
15 Nowak Kuba 0 1 1 2
21 Chabrzyk Maksymilian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rech Wojciech 0 1 1 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
7 Klich Michał 1 4 5 0
8 Nowak Cyprian 7 1 8 0
9 Michalik Mateusz 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hołda Szymon 0 1 1 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
14 Bajer Kamil 0 0 0 0
11 Libricht Seweryn 0 0 0 0
10 Pytel Łukasz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Otak Alan 1 0 1 0
12 Witkowski Jakub 0 0 0 2
4 Kałwa Michał 0 0 0 0
18 Słomnicki Daniel 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 0