STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    13:3 (4:0, 5:1, 4:2)

  • Data:

    27.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:55

  • Sędzia główny:

    Łukasz Podsiadło, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:39 EQ

Nowak Cyprian

2:0 06:20 EQ

Libricht Seweryn Klich Krzysztof

3:0 09:00 EQ

Nowak Cyprian Pytel Łukasz, Michalik Mateusz

4:0 16:30 EQ

Nowak Cyprian

5:0 20:35 EQ

Chabrzyk Maksymilian Nowak Kuba, Klich Michał

6:0 20:52 EQ

Nowak Cyprian

7:0 21:44 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz

8:0 28:46 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz, Pospiech Jakub

8:1 38:02 +1

Grobara Jakub

9:1 39:23 EQ

Rech Wojciech Nowak Cyprian

10:1 40:18 EQ

Libricht Seweryn Michalik Mateusz

11:1 43:33 EQ

Klich Michał

12:1 44:28 EQ

Michalik Mateusz

- 46:25 PS

Borlik Damian

12:2 53:17 EQ

Grobara Jakub Nowak Julia

12:3 57:32 EQ

Szyszka Michał Litwa Dominik

13:3 58:58 EQ

Nowak Cyprian Klich Krzysztof, Twardy Borys

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:21 Otak Alan UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atak łokciem
18:08 Kędzia Michał KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:24 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:05 Kwaśniok Nicola KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:09 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:09 Borlik Damian KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:09 Borlik Damian KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:09 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
37:41 Otak Alan UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:25 Hołda Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koziarski Filip 30:05 2 0 2 0
88 Olszyna Kamil 29:55 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 1 1 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 1 0 1 0
15 Nowak Kuba 0 1 1 2
20 Klich Michał 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 1 0 1 0
24 Pytel Łukasz 0 1 1 0
17 Nowak Cyprian 7 1 8 2
25 Michalik Mateusz 1 4 5 2
66 Hołda Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
9 Klich Kamil 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 1 1 0
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
4 Klich Krzysztof 0 2 2 0
16 Libricht Seweryn 2 0 2 0
87 Otak Alan 0 0 0 4

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 20:00 5 0 5 0
52 Słoka Tobiasz 40:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 2
1 Litwa Dominik 0 1 1 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 1 1 0
40 Grobara Jakub 2 0 2 0
82 Borlik Damian 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Jana Julia 0 0 0 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 2
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0