STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    11:1 (4:0, 3:1, 4:0)

  • Data:

    20.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Łukasz Podsiadło, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:23 EQ

Zapała Julian Nowak Cyprian

2:0 07:37 EQ

Zapała Julian Nowak Kuba

3:0 07:55 EQ

Nowak Cyprian Pytel Łukasz

4:0 18:42 EQ

Pospiech Jakub Nakoneczny Michał, Klich Michał

4:1 29:53 EQ

Nowak Wojciech

5:1 32:46 EQ

Klich Michał Nowak Kuba, Stelmach Rafał

6:1 33:44 EQ

Nowak Kuba Klich Michał

7:1 34:12 EQ

Pytel Łukasz Nowak Cyprian, Michalik Mateusz

8:1 42:49 EQ

Pytel Łukasz Michalik Mateusz, Nowak Cyprian

9:1 46:30 EQ

Klich Michał Zapała Julian

10:1 51:56 EQ

Kałwa Michał

11:1 57:41 EQ

Zapała Julian Klich Kamil, Twardy Borys

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:15 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atak kolanem
26:30 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:53 Pospiech Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:27 Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Wysoki kij
52:44 Hławiczka Hubert KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:02 Giza Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:45 Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koziarski Filip 31:00 1 0 1 0
88 Olszyna Kamil 29:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Pospiech Jakub 1 0 1 2
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 0 1 1 4
15 Nowak Kuba 1 2 3 0
20 Klich Michał 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zapała Julian 3 1 4 0
24 Pytel Łukasz 2 1 3 0
17 Nowak Cyprian 1 3 4 0
25 Michalik Mateusz 0 2 2 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 1 1 0
95 Bajer Kamil 0 0 0 0
75 Kałwa Michał 1 0 1 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Klich Kamil 0 1 1 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 1 1 0

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 30:07 7 0 7 0
1 Matuła Karol 29:53 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 2
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 2
27 Nowak Wojciech 1 0 1 0
8 Giza Paweł 0 0 0 2
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
13 Kubiak Mikołaj 0 0 0 0
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0